NOVÁ SEZÓNA*NOVÝ TÝM*JEDEN SEN*JEDINÝ CÍL

imageJuniorky v Tovačově na druhém místě

(9.12.2017) Na turnaji žen v Tovačově, se juniorkám dařilo. V konečném pořadí obsadily 2. místo, za šest vítězství a jednu porážku. Utkání: Mostkovice 2:0, Osek n/B 2:0, Slavonín 1:0, Vlkoš 2:1, Říkovice 2:0, Tovačov, Brno 2:3. Nejlepší brankářkou byla vyhlášena Kristýna Hegrová.

​ 


 

Fotogalerie z turnaje Christmas Cup 2017image

http://1fcolomouc.rajce.idnes.cz/Christmas_Cup_2017/

 


 

Christmas Cup 2017, vyhrála Čáslavimage

(2.12.2017) V sobotu 2.12.2017 proběhl v olomoucké Čajkaréně, 7. ročník mezinárodní halového turnaje Christmas Cup 2017. Turnaj se odehrál za účasti týmů FK Čáslav, MFK Ružomberok, FK Senica, FC Baník Ostrava, 1.FC Olomouc a 1.FC Olomouc jun.. Hrálo se systémem každý s každým, 1x 20 minut. Turnaj se vydařil po organizační i sportovní stánce, poděkování patří i divákům, kteří dokázali vytvořit pěknou fotbalovou atmosféru. Vítězem turnaje se stalo družstvo FK Čáslav, před juniorkami 1. FC Olomouc.  

Celkové umístění: 1. místo - FK Čáslav 12 bodů, 2. místo - 1.FC Olomouc juniorky 12 bodů, 3. místo - 1.FC Olomouc 10 bodů, 4. místo - MFK Ružomberok 7. bodů, 5. místo FC Baník Ostrava 3 body, 6. místo FK Senica, bez bodu.

​ 


 

Juniorky braly na turnajiimage bronz

(17.11.2017) Juniorky se zúčastnily halového turnaje v Ostravě, kde v konkurenci deseti týmů, obsadily slušné 3. místo. Družstva byla rozdělena do dvou skupin po pěti týmech. Naše děvčata svoji skupinu vyhrála. V semifinálové bitvě padla až na pokutové kopy, a tak si zahrála jen o celkové třetí místo.

Utkání skupina B: Horní Heršpice 0:1, Havířov 4:1 - branky: Grygarová 2, Muláková, Šafářová, Vítkovice 1:0 - branka: Hegrová Ka., Mnichovo Hradiště 4:0 - branky: Grygarová, Hrazdilová, Šafářová, Navrátilová, 1.místo ve skupině,

semifinále: Kovo Beluša 1:1 - branka: Grygarová, penalty 8:9,

utkání o 3. místo: Horní Heršpice 2:0 - branky: Grygarová, Navrátilová.

Nejlepší střelec turnaje: Grygarová.

Turnaje se zúčastnily: Hegrová Kr., Weidingerová, Makošová, Planičková, Muláková, Hrazdilová, Matějová, Hegrová Ka., Navrátilová, Čislinská, Šafářová, Grygarová.


 

image

CHRISTMAS CUP 2017

(26.6.2017) 2.12.2017 proběhne již VII. ročník mezinárodního halového turnaje ve fotbalu žen a juniorek. Jako již každoročně, se turnaj odehraje ve Sportovní hale gymnázia Čajkovského v Olomouci.  CHRISTMAS CUP 2017 -  dosavadní vítězové: AC Sparta Praha, FC UNION Nové Zámky (2x), FC Zbrojovka Brno (2x), FK GASCONTROL Havířov. 


 


 


 


 

imageSpolupráce s Fakultou tělesné výchovy UP Olomouc

(26.6.2017) Cílová skupina hráček 1.FC Olomouc ve věku 13 až 17 let se účastní ve spolupráci s Fakultou tělesné výchovy UP Olomouc projektu "Kumulativní efekt únavy na neuromuskulární řízení kolene a riziko zranění u mladých sportovců během růstu a zrání".

Garantem projektu je Doc. PaeDr. Michal Lehnert, Dr. Projekt zajistí důležité informace využitelné pro optimalizaci sportovní přípravy např., somatické předpoklady jednotlivých hráček, výskyt svalové dysbalance, jak únava hráček v důsledku tréninkového a zápasového zatížení ovlivňuje důležité ukazatele rizika zranění, jak se mění riziko zranění související s únavou v průběhu ročního tréninkového cyklu a dědičné predispozice ke zranění.

Tyto poznatky umožní trenérům lépe nastavit tréninkové zatížení jednotlivých hráček. Projekt je tříletý a hráčky se pravidelně podrobují kontrolním měřením a testům.

 


 


 

TOPlist